Kaymak Gibi Sikilen Amlar!

Webcammen met de geilste amateurs thuis!

Evinde Kaldığım Arkadaşımın Yengelerini Siktim! (Volkan 25 Y., Antalya)

Selam, ben Volkan 25 yaşındayım. Sexy sayılabilecek atletik vücutlu, 1.78 boy ve 74 kiloda, sarışın ve ela gözlü bir erkeğim. Genelde ne zaman aklıma seksle ilgili birşeyler gelse, nerede olursa olsun farketmez, 31 çekmeden duramam. 31 çekmeye, 5 sene önce gittiğim askerde de devam ettim tabi. Askerlik dönemi bittiğinde kalacak bir yerim ve çalışacak bir işim yoktu. Arkadaşım Kerem kendisiyle birlikte onlarda kalabilceğimi ve iş arayabileceğimi söyledi.

Arkadaşımın evine gittiğimizde ailesinin bayağı kalabalık bir aile olduğunu gördüm. Apartman kendilerine aitti ve herkesin bir dairesi vardı. 3 erkek 2 de kız kardeşi vardı. Erkek kardeşleri evliydi, yani 3 tane de yengesi vardı. En büyük yengesi Nalan, ortanca yengesi Yeşim, küçük gelin ise Tülin. Bana gayet iyi davranıyorlardı. Ben genelde en büyük yengesi Nalan'la muhattap oluyordum ve aklımdan seksle ilgili hiç birşey geçmiyordu. Aradan bir ay kadar zaman geçtikten sonra Nalan'la aramızda şakalaşmalar başladı. Birbirimize el şakaları falan yapıyorduk, ama kocası evde olduğu zaman bunlar olmuyordu tabiki. Nalan o kadar güzel de bir hatun değildi, cahil, köylü kısmından bir kadın. Fakat nedendir bilmiyorum, şakalaştığımız zamanlar kendisini sexy bulmaya başladım. Aslında ben ortanca gelinden yani Yeşim'den çok hoşlanıyordum. Yeşim'in o güzel götünü ne zaman görsem, soluğu hemen tuvalette alıyor ve 31 çekiyordum.

Daha kendime çalışabileceğim bir iş bulamamıştım. Benim dışımda, erkeklerin hepsi çalışmaya gidiyordu. Ben de Sabahtan akşama bütün gün evde gelinlerle beraberdim. Nalan'la samimiyetimiz devam ediyordu ve içimden bir his onun canının yarrak istediğini söylüyordu. Yine bir sabah alt katta bütün aile hep birlikte kahvaltı yaptık ve erkekler çalışmaya gitti. Kocası gittikten sonra Nalan yine bana laf atmaya falan başladı. Kafaya koymuştum Nalan'ı sikecektim. Ama nasıl olacaktı bu iş? Saat sabahın sekizi, herkes aşağıda. Hep birlikte keyif çayı içiyoruz, ama ben am sikmek, Nalan'ı sikmek istiyordum. Nalan apartmanın üstündeki dairede oturuyordu. Bir bahane uydurmam gerekiyordu, "Yukarıda gömleğimi ütülemek istiyorum." dedim, Nalan'dan anahtarı aldım ve onların daireye çıktım. Biliyordum ki biraz sonra Nalan da gelecekti. Dediğim gibi de oldu, 5 dakika kadar sonra geldi.

Nalan "Ver ben ütüleyim." deyip gömleğimi elimden aldı ve yine şakalaşmaya başladık. El şakakları falan derken vücutlarımız birbirine değiyordu. Ben şakayla karışık göğüslerini elliyordum. Sütyen yoktu ve göğüsleri yumuşaktı, avuçlarımı dolduruyorlardı. Bilerek ellediğimi fark etmişti ama çaktırmıyordu. Derken ellerim götüne kaydı, sanki güreş yapıyorduk. Bir öpücük kondurdum yanağına, imalai imali baktı bana. Sıkıca sarıldım Nalan'a ve öpmeye başladım. "Dur, yapma." falan dediyse de artık benim duracak halim yoktu. İkimizin de de altında eşofman vardı. Heyecandan titriyordum ve Nalan'ı sikmeyi çok istiyordum. Hemen acele yatak odasına sürükledim Nalan'ı. Eşofmanının altını ve külodunu dizlerine kadar indirdim, sadece yarrağımı amına sokmak ve boşalmak istiyordum. Bir yandan da korkuyordum, kapı çalacak, birisi gelecek diye. Nalan da fazla karşı koymadı, sanki bir an önce işimi bitireyim de gideyim istiyordu.

Yarrağımı çıkardım fakat heyecandan fazla kalkmamıştı, biraz amına bakarak yarrağımı ovalayınca kalınlaştı. Nalan'ı yatağa sırtüstü uzatıp bacaklarını kaldırdım. Eşofmanı hala dizlerindeydi. Amını görüyordum. Yarrağımın başını tükürükledim ve amına birden soktum. Amı o kadar dar değildi ama sıcaktı. Bir kaç kez gidip geldikten sonra yarrağımı amından çıkartıp kendi avucuma boşaldım. Nalan hemen üstünü başını topladı ve aşağı indi. Giderken de "Bu benim için yeni bir hayatın başlangıcı." dedi. O anda pek anlamamıştım ne demek istediğini, ama kısa bir süre sonra anladım. Nalan'la artık neresi olursa olsun, her fırsatta sikişiyorduk. Arabada, evde, ormanda... Nereye beraber gitsek mutlaka Nalan'ı sikiyordum. Amını, ağzını, göğüslerinin arasını ve adet olduğu zaman götünden sikiyordum.

Nalan'la artık karı koca gibi olmuştuk, her fırsatta en az iki kere sikiyordum. Fakat yine de aklım Yeşim'deydi, Yeşim'in o güzel götündeydi, kurutmak için balkona astığı o sexy tanga külotlarındaydı. Hatta Nalan'ı sikerken bile Yeşim'i hayal ediyordum. Son zamanlar yemek vakitlerinde genelde Yeşim'lerde takılmaya başlamıştım. Nalan bu durumu kıskanıyordu ve Yeşim'le araları da pek iyi değildi zaten.

Yine bir akşam Keremle birlikte Yeşim'lere çıkmıştık. TV'de korku filmi seyrediyorduk. Yeşim'in kocası yatmıştı. Ben uyuma bahanesiyle uzandım, benim koltuğun baş tarafı boştu. Yeşim geldi benim uzandığım koltuktaki boş kısma oturdu. Önümdeki masadan Keremin görmesinin imkani yoktu, hem zaten beni uyuyor sanıyordu ve de kendini filime iyice kaptırmıştı. Bu benim için ele geçmez bir fırsattı. Aradan 5 dakika geçti, ben uyuyormuş gibi yapmaya devam ederek Yeşim'in bacaklarına yaklaşmaya başladım. Başımı Yeşim'in bacaklarına dayadığımda bir tepki vermedi, uykuda yaptığımı zannetti herhalde. Yeşim'in üzerinde kısa bir şort vardı ve ben o bembeyaz bacaklarını yastık olarak kulanıyordum.

Biraz sonra başımı döndürdüğümde yüzüm amıyla burun buruna gelmişti. Amının o güzel kokusu ve sıcaklığı benim yarrağı kaldırmaya yetmişti. Kerem görmediği için rahat davranıyordum ve Yeşim de hiç tepki vermiyordu. Elimi başımın altına, tam amının üstüne koydum. Parmaklarımı yavaşca oynatmaya, şortunun üzerinden amını okşamaya başladım. Yeşim'den yine ters bir tepki gelmeyince elimi şorttan içeri soktum. Amı hafif kıllı idi ve sıcacıktı. Tanga külodunu kenara çekip amının kıllarıyla ve bızırı ile oynadım. Parmağımı amına sokup çıkarmaya başladığımda Yeşim yavaş yavaş geriliyordu. Amı iyice sulanmıştı ve az sonra küçük titreşimlerle boşaldı. Parmaklarımı ağzıma götürüp amının sularını yaladım, acayip tatlıydı. Sonra başımı Yeşim'in kucağından çekip yine koltuğun minderine koydum.

Derken film bitmek üzereyken Yeşim kalktı masayı toparladı, ben uyuyormuşum numarasına devam ettim. Filim bitince Kerem beni uyandırmaya çalıştı, "Hadi Volkan kalk, eve gidelim." dedi. Yeşim ise "Bırak çocuk uyuyor, uyandırma, burada yatsın." dedi ve üstüme birşeyler getirdi örttü. Kerem de "Yenge ozaman ben kaçtım, gidip yatacam, uykum var." dedi ve gitti. Ben acayip heyacanlıydım ve uyuma numarasına devam ettim. Yeşim'in kocası içeride yatıyordu. Yeşim'in ne yapmak istediğini anlamamıştım. O zamana kadar Yeşim'e birkaç kez sürtünmüştüm ve bana sert sert bakmıştı. Bana yaklaşmaya pek cesaret edemiyordu. Kendi kendime "Bu gece bu iş olacak, sonunda sikecem Yeşim'i." dedim içimden. Fakat öyle olmadı. Yeşim yatak odasına gitti. Sanki bana garez yapar gibi kocasını uyandırdı ve kocasıyla 2 saat sikişti orospu. Salonun kapısını tamamen açık, yatak odasının kapısını da aralık bırakmıştı, kocasıyla sikiştiğini benim duymamı istiyordu adeta.

Onlar içerde sikişirlerken ben de salonda yattığım koltukta yarağımı çıkardım, 31 çektim ve Yeşim'in o güzel götünü hayal ederek çaresizce uykuya daldım. O şekilde sabah oldu. Yeşim'in kocası her sabah 07:00'de işe gidiyordu. Kocası gittikten 15 dakika sonra sessizce yatak odasına geçtim. Yerde serili kocaman bir yatak vardı ve yatakta Yeşim yan dönmüş bir şekilde yatıyordu. Sıcaktan yorganı ayakucuna ittirmişti. Üstünde ince bir gecelik, altında ise ipi götünün arasına girmiş bir tanga vardı. Aman tanrım o ne güzel bir göt öyle. Yavaşca geçtim arkasına uzandım. Elimle omuzunu bir yokladım, "Uyanıkmısın?" dedim, bir cevap vermedi, sadece yastığa sarılıp sol bacağını karnına doğru çekti iyicene. Yeşim'in o hasta olduğum, hayalini kurarak 31 çektiğim götü kabak gibi ortadaydı.

Geceliğini yavaş hareketlerle yukarı kaldırdım, tangasından götünün deliği belli oluyordu. Elimi atıp götünün etli yanaklarını okşamaya başlayınca, Yeşim biraz kıpırdadı. Tekrar uyanık olup olmadığını sordum, yine bir cevap vermedi. Galiba bu sefer Yeşim uyuma numarası yapıyordu, geçen gece benim yaptığım gibi. Yavaşca götünün yanaklarını yalamaya başladım. Dilimi göt deliğine değdirince Yeşim biraz irkildi, fakat hiç sesini çıkarmadan uyuyormuş gibi yapmaya devam etti. Ben biraz durakladıysam da daha fazla dayanacak halim yoktu, yarrağım kazık gibi olmuştu. Eşofmanımın altını, külodumla birlikte indirdim. Yarrağımın kafasını tükürükledim ve Yeşim'in o etli götünün arasına sürtmeye başladım. Dünyada böylesine bir heyecan daha olamazdı herhalde. Boşalmamak için kendimi zor tutuyordum.

Biraz daha sürttükten sonra artık dayanamayıp Yeşim'in götünün arasına boşaldım. Döllerimle ne kadar da güzel görünüyordu Yeşim'in o beyaz götü. Yarrağımdan gelen son damla dölleri de parmağımla göt deliğine sürüyordum ki, Yeşim birden sırtüstü döndü ve uykudan yeni uyanmış gibi yaparak gözlerini açtı. Sanki beni gördüğüne çok şaşırmış gibi, "Sen ne yapıyorsun burda?" diye sordu. Ben de "Dün geceden yarım kalan o işi tamamlamak için geldim." dedim. Yeşim elini götüne uzatıp parmaklarıyla döllerimi sıyırdı ve bana döllerimi göstererek "Vaziyete göre sen o işi tamamlamışsın bile." dedi. Ben de "Dur bakalım hele, daha yeni başladık." diyerek elimi amına attığım gibi tangasını yana çektim ve amını yalamaya başladım. Artık 31 çekmelerimi süsleyen kadını sikmeme az kalmıştı.

Tangasını çıkardım ve amını deliler gibi yalıyordum, Yeşim de dilimi amına sokmam için eliyle başımı amının üstüne bastırıyordu. Dilmi amının içinde oynattıkça Yeşim'in amı daha da sulanmaya başladı. Tam sikilecek kıvama gelmişti. Benim yarrak yeniden kazık gibi oldu. Daha fazla sabredemedim, biran önce o sulu amını sikmek istiyordum. Yeşim'i yan çevirdim, demin uyuyormuş gibi yaptığı pozisyona getirdim. Yarrağımı arkadan o sıcacık amına soktuğumda Yeşim bir 'Ohhh!' çekti. Ben pek birşey yapmıyordum, Yeşim ileri geri gidip geliyordu. Yaklaşık on dakika kadar sonra Yeşim boşaldı ve bana "Ben bittim. Boşalacağın zaman sakın içime boşalma!" dedi. Oysa benim daha boşalmaya niyetim yoktu, Yeşim'i daha o güzel beyaz götünden sikmek istiyordum. Yarağımı amından çıkardım, bir elimle göt yanaklarını ayırıp diğer elimin parmaklarını amının sularına bandırıp amsuyunu göt deliğine sürdüm. Yeşim götünü sikeceğimi anlamış olacak ki kaçmaya çalıştı, ama nafile, sikmeden bırakmaya hiç niyetim yoktu.

Yeşim'in götünü yan vaziyette sikecektim ama Yeşim rahat durmuyor, götünü siktirmemek için sürekli debeleniyordu. "Sakin ol, kıpırdama, canını yakmıyacam." diyerek zorla da olsa sakinleştirdim ve tükürükleyerek kayganlaştırdığım yarrağımı Yeşim'in göt deliğine dayadım. Artık hayallerimdeki göt yarrağımın ucundaydı. Yarrağımın başını götüne soktuğumda pek acı hissetmemişti, hiç ses falan da çıkarmadı. Yeşim gayet sakin bir şekilde duruyordu öylece, ben ise azgın itler gibiydim. Yavaşca ilerlemeye başladım. Yarrağımın tamamını soktuğumda Yeşim'in acıdan bağıracağını beklerken, sadece hafif bir ıhılama sesi geldi. Ben yavaşca gidip gelmeye başladım, Yeşim'de halen ses yoktu. Demek ki götten sikilmeye alışıktı, kocasına da götten veriyordu, fakat bana gelince naz yapıyordu orospu. Hızlanmaya başladım. Yeşim'i domaltıp olanca hızımla sikmeye başladım götünü. Tam olarak kaç dakika siktim götünü bilmiyorum ama Yeşim "Götümün deliği uyuştu, yeter artık bu kadar, bitir artık!" demeye başlamıştı. Yarrağımı götünden çıkarıp amına soktum ve birkaç kez amına gidip geldikten sonra sırtına boşaldım ve yatağa yığıldım kaldım.

O günden sonra Yeşim bana birdaha hiç vermedi, yanıma bile yanaşmadı orospu. Ama Nalan'la sikişmelerimiz devam etti. 4 ay sonra Nalan da, "Artık sadece kocamla mutlu olacam Volkan, bir daha ne olur isteme!" dedi. Ben de, "Eyvallah!" dedim, bana bu dünyada sikecek am çoookkk!

Yani anlayacağınız, arkadaşımın 2 yengesini de siktim. Üçüncü yengesi pek hoşuma gitmediğinden dolayı sikmek için hiç uğraşmadım bile :)

[Volkan]


Ana Sayfaya Dön

Hikayeni Yolla


18+ Yasal Uyarı: Kaymak Gibi Sikilen Amlar sitesi 18 yaşından büyükler için Seks Hikayeleri içermektedir. 18 yaşından küçük iseniz veya bulunduğunuz ülkede Erotik Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise, bu siteyi derhal terkediniz! Copyright © All rights Reserved. The Netherlands. Contact E-Mail: