Kaymak Gibi Sikilen Amlar!

Webcammen met de geilste amateurs!

Küçük Bakirenin Daracık Götü! (Ferdi 30 Y., İstanbul)

Merhabalar, ismim Ferdi. İstanbul'da yaşıyorum. Birçok insanın yakışıklı bulduğu, 30 yaşında bir erkeğim. Şimdi size anlatacağım anım, bundan çok kısa bir süre önce, aniden hastalanan ve bir hafta boyunca çalışamayan kıymetli bir arkadaşımın yerine bir firmanın personel taşıma görevini geçici olarak üstlenmemle başladı.

İşe başladığımın ilk iki günü insanları tanımak ve ortama ayak uydurmakla geçti. Üçüncü günden itibaren ise artık insanlarla kaynaşmış, taşıdığım kişilerin büyük oranda karakter analizini yapmıştım bile. Hepsi de orta karar kültür seviyesine sahip insanlardı ve bu insanların yarısından fazlası bayandı. Bu bayanların arasında öyle bir tanesi vardı ki, bundan 9 yıl önce sevgililerimin sayısını 100'e kadar bilip, ondan sonra ipin ucunu kaçırarak saymayı bırakan benim bile dibimi düşürdü.

Demet'ten bahsediyorum. Bu muhteşem varlık, boyu benden birkaç cm kısa, 19-20 yaşlarında, gece gibi simsiyah saçları sütbeyazı omuzlarına dökülen, zenci kadınlarınki gibi dışarıya doğru çıkık ve dolgun popolu, olgunlaşmış şeftali rengi etli dudaklı ve Diyarbakır karpuzu gibi iri memeliydi. Tanrı bu harika dişiyi, bir erkeğin sike sike bitirmesi için adeta özel yaratmış gibiydi. Demet her gün işten çıkarken ve işe giderken otobüse bindiğinde tam arkamdaki koltuğa oturur, aynadan bana baktığını hissederdim. Tabii çok belli etmesem de ben de ona bakar, pantolonumun fermuarını zorlayan zavallı sikime için için acırdım.

Nihayet servis şoförlüğümün beşinci günü, sabah servisini çekerken ilk adım Demet'ten geldi. Acil bir yere telefon etmesi gerektiğini, fakat telefonunu evde unuttuğunu söyleyip telefonumu rica etti. Ben de bu güzel varlığı kırmayıp telefonumu seve seve verdim. Kısa bir süre sonra telefonumu iade edip, bana anlamlı bir şekilde gülümseyerek teşekkür etti. Bu arada firmanın giriş kapısına yaklaşmıştık.

Sabah servisi bitiminde otobüsü uygun bir yere parkedip, birkaç tane de bira aldıktan sonra keyf ederken, aklıma Demet'in telefonumdan aradığı numara geldi. Son aranan numaralardan onun aradığı numarayı bulup merakımdan aradım. Telefona çıkan tanıdık bir bayan sesi "Ben de senin telefonunu bekliyordum." deyince beni tamamen şaşırttı. Telefona çıkan Demet'in kendisiydi. Meğer benim aramam için kendi telefonunu arayıp numarayı kaydetmemi sağlamıştı. Demet telefonda, "Dur bir dakika rahat bir yere geçeyim." deyince bir süre bekledim ve konuşmaya devam ettik. Benden çok etkilendiğini, ama bir türlü açılamadığını, evli olmamın da bana açılamamasında payı olduğunu, fakat her şeye rağmen beni çok arzuladığını anlattı. Ben de ona, bir bahane uydurup çıkmasını, onu iş yerinin arkasındaki sokakta bekleyeceğimi söyledim.

Çok geçmeden Demet beklediğim yere geldi. Önce otobüsün kapısında biraz tereddüt ettikten sonra içeriye girdi ve benim yan tarafımdaki koltuğa oturdu. Bir yandan sohbet ediyor, bir yandan da birbirimizi süzüyorduk. Nihayet konu asıl meseleye geldi. Demet, bakire olduğunu, daha eline erkek eli değmediğini, bir erkekle sevişmeyi çok arzuladığını, ama sadece yüzeysel bir cinsellik istediğini anlattı. Kolay kolay erkeklere güvenemediğini, sevişirken bekaretine zarar gelmesinden çok korktuğunu, bu yüzden olgun deneyimli ve evli bir erkeği tercih ettiğini söyleyince ben çoktan kuytu bir yere parkettiğimiz otobüsün şoför mahalinden kalktım ve Demet'in pamuk gibi küçücük elinden tutarak onu arka koltuğa götürdüm.

Orada onun avuçlarını avuçlarıma alıp gözlerinin içine bakarak "Ben de seni çoktandır arzuluyorum, ama senin gibi ben de bunu söylemeye cesaret edemiyordum, bekaretin konusunda kesinlikle endişelenmene gerek yok, sadece yaşadığımız andan zevk almaya bak, sana kadınlığının en güzel anlarını yaşatacağım. Zevkten bulutların üzerinde uçacaksın." dedim. Kelimelerimi bitirdiğimde Demet aç bir panter gibi birden dudaklarıma yapıştı, etli ve alev alev yanan dudaklarıyla dudaklarımı öyle bir emiyordu ki, ikimiz de bu anın bitmesini hiç istemiyorduk.

Yavaş yavaş dudaklarımı Demet'in dudaklarından kulak memelerine ve boynuna kaydırırken, Demet zevkten kudurmuş, ince sesiyle kesik çığlıklar atmaya başlamıştı bile. Dudaklarım ve dilim Demet'e sonsuz bir haz verirken, ellerim de boş durmuyor, yavaşça iri göğüslerine doğru kayıyordu. Elimi düğmeli kazağından içeri sokup sütyeninin altından muhteşem memelerini kavradığımda tahminimden daha diri ve mükemmel olduklarını fark ettim. Ayrıca onlara değen ilk erkek eli benimkiler olduğu için ayrı bir zevk alıyordum.

Demet'in elbisesini yavaş yavaş itinayla soyarken bir yandan da omuzlarını ve buram buram kadın kokan koltuk altlarını kana kana yalıyordum. Sonunda sütyenini sıyırıp attığımda, "Aman Tanrım, ne muhteşem memeler!" diye mırıldanmaktan kendimi alamadım. Adeta (Gel, bizi ye bitir, yala yut!) diye bana yalvarıyorlardı. Ben de kırar mıyım hiç, karşımda gül gibi açmış harika ikizleri. Hemen onları ağzıma alıp doya doya yalamaya başladım. Ben memelerini yalayıp misket büyüklüğündeki pembe uçlarını ısırdıkça Demet zevkten kuduruyor, vahşi bir aygırın yelelerinden tutar gibi saçlarımdan tutmuş yoluyordu...

Yarım saatten fazla Demet'in iri memelerini hoyratça yalayıp kıpkırmızı ettikten sonra yavaş yavaş üzerine bal dökülüp yalanası süt gibi beyaz ve yumuşacık göbeğini emmeye, göbek deliğine ıslak dil darbeleri atmaya başladım. Ben onu yaladıkça Demet aldığı zevkten kot eteğinin fermuarlı olduğunu unutmuş, aşağıya indirmeye çalışıyor fakat bir türlü başaramıyordu. Bu duruma daha fazla dayanamayıp ben el yordamıyla eteğinin fermuarını açtıktan sonra bir hamlede kendisi eteğini aşağıya indirince bakire amının yarığına denk gelen yeri zevk sıvılarıyla sırılsıklam olmuş pamuklu beyaz külotu gözümün önüne seriliverdi.

Bembeyaz pürüzsüz ve kadife gibi bacaklarını iki yana ayırıp külotunun zevk sıvılarıyla ıslanan kısmını zevkle yalamaya başladım. Bir süre Demet'in amına bu şekilde zevk verdikten sonra, elimle külotunun iki tarafından tutup dizlerine kadar sıyırınca, geri kalan kısmı kendi tamamlayarak üzerindeki son parçayı da kenarına ayak parmağını takıp fırlatıp attı. Artık ne kadar zamandır arzuladığım muhteşem varlık karşımda çırılçıplak ve zevkten deliye dönmüş bir şekilde emrime amadeydi. Hiç beklemeden Demet'in yeni traş edilmiş, kaymak gibi ve kendi salgıladığı zevk sıvılarıyla vıcık vıcık amını önce dilimle bir güzel temizleyip bütün ıslaklığını seve seve yalayıp yuttum ve ardından kıvrak dilimi bal kutusunun içinde gezdirmeye başladım.

Amını yaladıkça, Demet pürüzsüz fakat güçlü bacaklarıyla kafamı iki yandan sıkıyor, sanki amını sonsuza kadar yalamamı istiyordu. Fakat Demetin güzel amının olduğu kadar benim sikiminde yalanmaya, şefkate ihtiyacı vardı. Ardından, ben onun amını, onun da benim sikimi aynı anda doya doya yalayabilmesi için 69 pozisyonuna geçtik. Dolgun ve diri götünü yüzümün hizasına getirdiğinde şahane amcığının dudakları nesli tükenen nadide bir kelebek gibi kanatlarını açmış ve tedavi niyetine fitil bile girmediğini tahmin ettiğim minicik göt deliği ise içine bir şey almak istercesine bir kasılıp bir gevşiyordu. Ben onun amını yalamakla meşgul olduğumdan kafamı uzatıp bakamıyordum, ama Demet sikimi öyle bir emiyordu ki, evdeki 1800 watlık elektrik süpürgesinden daha fazla vakumlayıp beni zevkten deliye çeviriyordu.

Demet'in güzel amını yalamaya istemeyerek ara verip, dilimi göt deliğine yaklaştırdım. Önce çevresinde dilimle daireler çizerek, deliği yalanmaya hazırladım. Sonra nemli dilimin sivri ucunu yavaşça deliğe sokup içinde git geller yapmaya başladığımda, Demet öyle tarifsiz bir zevk almaya başladı ki, götünü yüzüme iyice bastırıyor, dilimi daha fazla sokmam için adeta yalvarıyordu. Bu duruma daha fazla kayıtsız kalamayıp Demet'in altından kalkarak onu iki dizinin üzerinde domalttım.

Güzel bakiremin götüne ilk kez yarak gireceği için, ben onu domaltana kadar geçen sürede kuruyan göt deliğini başımı aşağıya eğerek tekrar dilimle yalayıp yumuşattım. Daracık göt deliğinin yarağa hazır hale geldiğini hissedince de arkadan sikimi amının dudakları arasına sürterek Demet'in zevk sıvılarına iyice bulayıp kayganlaştırdıktan sonra minicik göt deliğine dayadım.

Yavaş yavaş sikimin kafasını götüne sokarken önce irkildi ve küçük çığlıklar attı. Bunun üzerine ona, "İstersen her an vazgeçebiliriz?" deyince, "Hayır, ne olur devam et, sen bana aldırma!" diye şuh bir sesle cevap verdi. Ona, kendisini rahat bırakmasını, vücudunu kasmamasını söyledim. Dediğimi yapmış olacak ki, yarağım bakire Demet'in göt deliğine tereyağına batırılan çatal gibi rahatça yarısına kadar girdi ve Demet'ten ince bir zevk çığlığıyla karışık derin bir, "Ohhhhh!" sesi yükseldi.

Bu şekilde yarağımı Demet'in götünün içinde bir süre bekletip iyice alışmasını sağladıktan sonra, yavaş yavaş bastırarak geri kalan kısmınıda bakire götünün derinliklerine doğru sürerken, küçük bakirem zevkten otobüsün arka koltuğunun döşemelerini tırmalıyor, tarifsiz hazlar içerisinde kıvranıyordu. Bir yandan Demet'in daracık götünü sikip bir yandan da elimle amına masaj yaparak onun defalarca orgazm olmasını sağlarken, elim bakiremin am sularıyla vıcık vıcık oluyordu. Elime bulaşan sıvıları sikime sürerek, tekrar götünün derinliklerine, köküne kadar sokuyordum.

Demeti birkaç kez orgazma ulaştırıp iyice yarağa doyurduktan sonra, benim de boşalma vaktimin geldiğini hissederek, sikimi Demet'in götünden çıkarıp onu da sırt üstü çevirdim. Küçük bakirem aldığı zevkten iyice mahmurlaşmış yarı aralık yeşil gözleriyle bana bakıyor, bir yandan da parmaklarıyla amına masaj yapıyordu. Bu manzaraya daha fazla dayanamayıp güzel bakiremin muhteşem memelerinin üzerine şiddetle boşaldım...

O gün, güzel bakirem Demet'le, bekaretine kesinlikle zarar vermeden, akşama kadar öpüşüp seviştik. Akşam ayrılırken, bu harika anları ilk fırsatta tekrar yaşamak için birbirimize söz verdik :)

(Ferdi)


Ana Sayfaya Dön

Hikayeni Paylaş


18+ UYARI: 69Seks Kaymak Gibi Sikilen Amlar sitesi 18 yaşından büyükler için Seks Hikayeleri içermektedir. 18 yaşından küçük iseniz veya bulunduğunuz ülkede Erotik Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise bu siteyi derhal terkediniz!

ÇEREZ (COOKIE) POLİTİKASI: Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.

Copyright © All rights Reserved. The Netherlands. Contact E-Mail: