Kaymak Gibi Sikilen Amlar!

Esmer Güzeli Baldızımın Körpecik Amını Siktim!

De Lekkerste Sexdating Profielen!

Esmer güzeli baldızımı körpecik amından siktim! (Ekrem 30 Y., İzmir / Türkiye)

Baldızımı küçüklüğünden bilirim, çok tatlı bir kızdı. Aradan yıllar geçti ben ablasıyla evlendim, yani eşimle. Baldızım da tabi büyüyüp serpildi, çok hoş bir kız oldu. Evlenmeden de gözüm vardı baldızımda, ama birtürlü yanaşamıyordum. Sonunda baldızım da evlendi. Daha sonra kocası uzun yıllar yurtdışına (Almanyaya) gitti. Ben ise baldızımla devamlı görüşüp dertleşiyordum. Zamanla baldızımla birbirimize iyice ısınmaya başladık. Birgün ona herşeyi anlattım, ondan nekadar hoşlandığımı, nekadar beğendiğimi falan. Baldızım önce itiraz eder gibi oldu, pek olumlu cevap vermediyse de, olmaz da demedi.

Bir akşam mahallede düğün vardı ve baldızım da gitmişti. Düğün geç saatlere kadar devam edecekti. Beni çağırıp, çocuğun uykusu geldiğini, onu eve götürmemi istedi. Kendi kendime işte sana tam fırsat dedim. Baldızım önümde yürürken arkasından savrulan kalçalarına bakıp, ne yapıp edip bu akşam bu kalçaları yoğurup, esmer güzeli baldızımın yıllardır yarrak hasretini sona erdirmeliyim diye düşünüyordum. Bu hayallerle evine vardık. Baldızım çocuğu uyuturken, ben de tuvalete gittim.

Tuvaletten çıktığımda baldızım beni geceliğiyle karşıladı. “Enişte gel de, o gün söylediğin konuyu bir tartışalım.” dedi. Anladımki baldızım da böyle bir zaman kolluyormuş. Baldızıma sokulup dudaklarından yapıştığımda, baldızım çölde su bulmuş gibi bana sarılarak, “Enişte nolur sarıl bana, aylardır ben de senin hayalinle sabahları ediyordum, nolur boşa zaman harcamayalım.” dedi. Esmer güzeli baldızımı tuttuğum gibi yatak odasına attım. Baldızımın üzerindeki her parçayı tek tek çıkardıkça yeni Amerika’lar keşfeder gibi heyecanlanıyordum. O dimdik göğüsleri beni çıldırtıyordu. O nefis memelerini emerken çıkardığı zevk sesleri beni dahada ateşliyordu.

“Aslan eniştem, baldızın kurban olsun sana, karın yap beni, amımı götümü ye, bitir beni!” diyordu. Aşağılara inip, baldızımın o körpecik amını yalamaya başladığımda baldızım artık kopmuştu. “Hadi enişte, sik beni nolur, dayanamıyorum!” dedikçe, ben de esmer baldızımın tatlı amının tadına doyamıyordum. Saçlarından tutup yarrağımı ağzına verdiğimde baldızım emzik emen çocuklar gibi somuruyordu yarrağımı. Baldızımın amını artık sikmenin vakti gelmişte geçmişti bile, amı su gibi olmuştu. Esmer bomba baldızımın iki bacağını aralayıp, yarrağımı amına yavaş yavaş köklemeye başladım. Baldızımın o dar körpe amına her kökleyişimde baldızım müthiş zevk çığlıkları atıyordu. Bu arada baldızım iki kez boşalmıştı bile.

Pozisyon değiştirip baldızımı kucağıma oturttum. Aman Tanrım, o esmer güzeli baldızımın amını gerçekten sikiyor ve o yuvarlak kalçalarını yoğruyordum. Bu düşüncelerle baldızımı sikişimi hızlandırdım, dibine dibine vurdum. Baldızım zevk çığlıkları atarken, son kez baldızımın amına dibine kadar sokup, içine boşaldım. O gece sabaha kadar baldızımı siktim. Ve ogün bu gündür baldızımla aralıksız sikişiyorum, kocasının yokluğunu belli ettirmiyorum. Birdahaki sefere baldızımı götten sikip, o daracık götünün bekaretini bozacğım...

[Ekrem]


Seks Hikayeni Yolla! « Seks Hikayeleri Anasayfa!

18+ YASAL UYARI:
Kaymak Gibi Sikilen Amlar sitesi 18 yaşından büyükler için Seks Hikayeleri içermektedir. 18 yaşından küçük iseniz
ve bulunduğunuz ülkede Erotik Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise, bu siteyi derhal terkediniz!
Copyright © All rights Reserved - The Netherlands / Hollanda
Contact / iletişim E-Mail: